(дати заїздів: 4 травня; 26 травня; 26 серпня; 17 вересня; 9 жовтня)

                Вид проживання

                      21 день

       Вартість          

         путівки      

 1-о місне проживання

    20 430,00 UAH

2-о місне проживание

    13 700,00 UAH

1-о місне проживання з видом на море

    21 850,00 UAH

2-о місне проживание з видом на море

    14300,00 UAH

 

                               Система лояльності:

1)   -3% вартості проживання за повторний не переривний заїзд (макс. – 15%)

2)    -5% вартості проживання за запрошення друга на поточний заїзд (% - без обмежень)

3)   -10% вартості проживання(завчасне бронування)  при 100% передоплаті до 15 квітня  (зкижка пункт 1 та 3 можуть сумуватись, але не більше 15%)

4)    -5% вартості проживання при оплаті 50% вартості путівки до 15 квітня

5)    Скидки діють тільки на вартість проживання і загальна сума скидки не більше 15%(без пункту 2)

4 травня 2021 року розпочинає 19 навчально -оздоровчий сезон школа здоров'я «Золота рибка» яка базується в приватному пансіонаті «Берізка», що на березі Азовського моря, у м Приморськ, Запорізької області.
Саме унікальність місцевого клімату, обумовленого наявністю над акваторією лиману в повітрі на 30% більше кисню і йоду, в порівнянні з акваторією Чорного моря, одночасною наявністю в навколишньому повітрі з'єднань морського і рослинного (степового) походження, екологічно чиста зона навколо міста, привабливий дизайн території пансіонату створили заслужену увагу даного місця оздоровлення.
У програму 21-денного теоретичного і практичного курсу системно - комплексного, безмедикаментозного відновлення здоров'я входить:
- очищення кишечника, печінки, крові і лімфи, легенів, суглобів та хребта, гайморових пазух, шлунку і закриття клапанів ШКТ, профілактика дисбактеріозу;
- лікування глиною; - очищення від паразитів; - шість правил Системи здоров'я К. Ніші; - п'ять вправ П. Брегга для корсетних м'язів хребта; система омолодження тибетських лам «Око відродження»; - система відновлення зору; - планка
- дихальна гімнастика, робота з апаратом ТДІ-02; - корекція хребта та протигрижні вправи; - радіестезія (виготовлення і використання маятника); - кухня роздільного харчування; меню на 21день; - щоденне відвідування сауни, ароматерапія тощо.
Режим роботи Школи Здоров'я: з 4.50 до 22.00 Додаткову інформацію, зразок Заяви та перелік, що потрібно мати з собою при заїзді в школу здоров'я, Ви зможете знайти на сайті «Золотої рибки»: goldfish.zp.ua
Наша адреса: Приватний пансіонат «Берізка», 72102 вул. Курортна, 43, м Приморськ, Запорізька обл. Контактні тел .: +38067-939-62-62; +38095-56-33-696 Е-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.; Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Заїзди в ШЗ «Золота Рибка» у 2021 році: 4 травня; 26 травня; 26 серпня; 17 вересня; 9 жовтня.;
ЗАВЖДИ ГОТОВІ ДОПОМОГТИ ВАМ ВІДНОВИТИ І ПІДТРИМАТИ ВАШЕ ЗДОРОВ'Я!

Шановні друзі, ВІТАЮ ВАС! Давно(з 26 серпня) ми майже не спілкувались! Моя увага цілком була прикута до роботи школи здоров'я "Золота рибка". Це був єдиний заїзд цього року. І ось сьогодні, 15 вересня, в санаторії "Берізка" завершився 21-денний курс системно - комплексного, безмедикаментозного оздоровлення учасників заїзду. А це - представники: Запорізької, Кіровоградської, Черкаської, Полтавської, Донецької, Дніпропетровської областей та м. Києва. На жаль, карантин завадив прибути у "Золоту рибку" сім'ї із Канади та двом представницям із Білорусі.
Склад групи різнобарвний! По віковій категорії - від 25 до 88 років. За професіями: інженери, працівники торгівлі, бухгалтера, вчителі, журналіст, психолог, аграрії, менеджери тощо. Серед них - представники малого та середнього бізнесу.
Три тижні пролетіли, як один день! Я сердечно вітаю дорогих золоторибківців із завершенням курсу і бажаю стійкості та цілеспрямованості на шляху здорового способу життя! Будьте здоровими та щасливими!
Про результати оздоровлення Ви зможете ознайомитись на сайті: http://goldfish.zp.ua в розділі "Відгуки" від самих учасників.

Шановні Золоторибківці! Доводжу до вашого відома, що цього року буде тільки один заїзд до школи здоров'я. а саме - 26 серпня. Зважаючи на невтішну інформації щодо "Govid-19", заїзд на 17 вересня відміняється. Більша частина заявників попросились на 26.08.20 р. Усіх, хто не зможе прибути на серпневий заїзд, прошу поставитись з розумінням до факту скасування вересневого заїзду. Ті, хто написали заяву на 26.08.20 можуть замовляти квитки і готуватись згідно переліку необхідних документів, реквізиту та речей( + три маски). До 16.08 вам будуть направлені рахунки на оплату 35% вартості путівки, згідно заяви.Після отримання банківських даних на протязі 2-х днів(крайній термін - 18.08) оплатити вказану суму. Кінцевий розрахунок - в день приїзду в санаторій (з врахуванням пільг, згідно положення). Для тих, хто зробив передоплату ще в березні місяці, є 2 варіанти. 1- написати заяву на повернення оплаченої суми і вказати реквізити; 2 - написати заяву на перенесення вашого приїзду в "Золоту рибку" на на 2021 рік. Вартість путівки для вас залишиться не змінною!

"Здоров'я -не все! Але все без здоров'я - НІЩО!" -Сократ.

До зустрічі!

Шановні друзі, дорогі мої ЗОЛОТОРИБКІВЦІ! Сердечно вітаю Вас! Зважаючи на подовження карантину до 31 серпня п.р., сьогодні було прийнято рішення про проведення заїзду в школу здоров'я "Золота рибка" з 26 серпня та 17 вересня 2020 р. в санаторії "Берізка" з дотриманням вимог МОЗу щодо забезпечення безпечних умов. Детальна інформація буде викладена на сайті "Золотої рибки"(http://goldfish.zp.ua). Термін прийняття та реєстрації Заяв завершується 7 серпня. Зверніть увагу на зміни в email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . к.т.- 0955633696; 0679396262. Дорогі друзі! Прошу зробити максимальну кількість поширень даної інформації! Дякую за розуміння та підтримку!
Вітаю Вас , дорогі мої "Золоторибківці"! Карантин зачепив кожного з нас, кожну сім'ю і суспільство в цілому! Щодня відповідаючи на тел. дзвінки щодо заїздів у школу здоров'я, люди просять не переносити заїзди з 26 серпня і 17 вересня. Для прийняття рішення(при умові не продовження карантину після 31 липня) нам необхідно сформувати групи по 22 особи. Тому прошу Вас запустити "ланцюгову реакцію" і до 10 липня направити заяви на Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. Будуть питання - телефонуйте! Без Вас- мені нудно і боляче!
Як відомо, карантин подовжено до 31 липня п.р. По своїй природі, я – законослухняний громадянин. Тому, дотримання і виконання юридичних аспектів держави і суспільства це – обов’язок! Але... Щодо коронавірусу і заходів офіційних державних служб в питаннях захисту здоров’я та життя громадян, викликають сумніви своєю однобокістю. За півроку боротьби с пандемією я ні разу не почув у виступах державників, що являється основою у забезпеченні дотримання стратегічної доктрини захисту громадян від COVID -19, і не тільки! Мова йде про те, що основою стійкості здоров’я людини проти всіляких бактерій, вірусів тощо, являється стан імунітету організму! На превеликий жаль, ми, більшість суспільства, чекаємо «манної з неба», вакцини, допомоги від МОЗу та інших служб, АЛЕ САМОСТІЙНО, КОЖЕН З НАС, МАЙЖЕ НІЧОГО ОСОБИСТО НЕ РОБИМО для зміцнення сили імунної системи свого організму! Воюючи з наслідками, отримати перемогу можна тільки тимчасову! Щоб бути ЗДОРОВИМ – потрібна постійна особиста робота над собою! Що це означає? Жити у відповідності до ЗАКОНІВ ПРИРОДИ та ДУХОВНОСТІ! Я багаторазово наголошував на семи складових системно – комплексного підходу на шляху до відновлення міцного здоров’я(http://goldfish.zp.ua/ru/. Геніальний давньогрецький філософ Сократ майже 4 століття до нашої ери висловив мудру настанову: «Якщо Людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама». Переконливіше не скажеш! Для цього, щоб полегшити шлях до здров’я кожної цілеспрямованої особистості, і побачила світ книга-посібник «Я хочу і буду здоровим!». Будуть питання – телефонуйте(+380955633696; +380679396262), пишіть: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Шановні ЗОЛОТОРИБКІВЦІ! Ми ще раз переконались у дієздатності прислів'я: "Людини планує, а Бог - регулює!" Заплановані на 29 квітня та 21 травня 2020 року заїзди в школу здоров'я "Золота рибка" довелось відмінити із-за коронавіруса-19. 

Залишаються наступні три заїзди: 26 серпня, 17 вересня та 9 жовтня. Але сьогодні кінцево передбачити не можливо. Тому дочекаємось літньої пори, значного підвищення температури повітря та кількості ультрафіолетового випромінення, а відповідно - різкого спаду пандемії. Виходимо на зв'я зок в другій половині червня п.р. "Все. що не робиться - на краще!". "Все буде добре!!!"

 

 Чи знаємо, як оцінити, 
Все те, що сталось на Землі?! 
Коронавіруса спинити 
Чомусь не можемо самі. 
 
Усі розвинуті країни 
І ті, середні та слабкі, 
Багаті, статками в трильйони, 
В кого мізерні не значні. 
У всіх одна важка турбота - 
Як вистоять у цій борні!? 
 
Оцей маленький мікровірус, 
Якось зрівняв всіх на Землі. 
Він нагадав, життя, мов парус, 
Шматують бурі штормові! 
 
Чому у Вищого Творіння 
У цій природі на Землі, 
Не має розуму, терпіння, 
Спокійно зважити свої, 
Тисячолітнії страждання 
У Богом даному житті!? 
 
Якщо уважно придивитись 
До повсякденного життя 
Та постаратись розібратись 
В причинах самозабуття. 
 
Згадавши Біблію Святую, 
Уважно вивчивши Коран, 
Всі інші Світлії Талмуди, 
Своє сумління сам-на-сам, 
Відчуєш істину страшную: 
Життя сучасне – балаган!.. 
 
Бо віримо ми тільки у те, 
Що нам на дотик попаде. 
У гроші, авто і щось дрібне, 
Де хто живе і що жує?! 
 
Для нас важливо, що одіти, 
Яка кар’єрна суєта. 
А поруч бачимо не мите, 
Голодне, босе дитиня. 
Чому воно таке, не сите, 
За що йому таке життя? 
 
Скільки живе людина в світі, 
В її оточенні Війна! 
Нас фюрери несамовиті, 
Мов вовку, віддають ягня! 
 
Красиві церкви та собори, 
І східні храми, і мечеть, 
Людей збирають там на збори, 
Щоб душі їх могли спочить. 
Та завтра знову, мов з Гомори, 
Ці душі грішними стають. 
 
Бог сотворив нас ТРИЄДИНО: 
Це Тіло, Дух наш і Душа! 
Ось так формується людина – 
Яка подібна до Творця! 
 
Пора задуматись про Трійцю, 
Про чисту Душу, сильний Дух. 
Щоб нам закрити цю в’язницю 
Де править свора чорних слуг. 
Господь послав нам вірус-вбивцю, 
Мабуть в останнє, крайній рух! 
 
У нас є все, щоб врятувати 
Себе, Планету і рідню. 
Лиш з Богом в серці проживтати- 
В думках, у справах, наяву! 
 
МХ 18.03.20

Про здоров’я здоровий не дбає,
Адже про нього він гадки не має!
Це, як повітря, яке ти вдихаєш,
Справді, уваги на це не звертаєш!

Що маємо, не завжди шануємо,
А згубивши, відверто жалкуємо!
Так і здоров’я, що Бог нам дає,
Щоденно ми губимо, як не своє!

Чому так виходить із нами в житті?
Ми що – нерозумні істоти Землі?!
Та, мабуть, філософа давні слова
Людина сприймає бездумно дарма.

І так у турботах минають роки,
Здоров’я не має вже тої снаги.
Та потихеньку, упевненим кроком,
В нас поспішають хвороби галопом!

Тільки відчуємо перші симптоми,
Ковтаєм пігулки, нам колять уколи.
Печінку і шлунок, і все, що болить…
Лікуємо те, що сьогодні «кричить»!?!?

Таке лікування – це шлях в небуття.
Не може хворіти лишень…голова!
Хворіє і дух, і душа, і тіло!!!
Дбайте про них, щоб у вас не боліло.

Насправді, здоров’я – це певний канон,
Там діє системний природний закон.
Хто цю системність щодня ігнорує,
Той несвідомо здоров’я руйнує!

Системність здоров’я, її складові
Завжди допоможуть людині в біді.
Тільки потрібно щодня про них дбати,
Щоб здоровішим надійно ставати.

Основа здоров’я – духовність та Віра!
Це стрижень людини, духовні вітрила!
Ненависть, заздрість, егоїзм та злоба,
І навіть ревнивість – здоров’ю біда!

Наступні скрижалі завжди пам’ятай!
І думку, і слово в ділах об’єднай.
Бо тільки енергія трьох складових
Здіймає людей до висот, до нових.

На третьому місці – їжа роздільна:
Окремо – білки, вуглеводи, вода.
Та більша частина в щоденнім меню –
Продукти, дозрілі в городі, в саду.

Наступний етап – організм очищай,
Від шлаків звільнись, паразитів ганяй.
І сауну - баню щотижня приймай,
Про душі контрастні щодня пам’ятай.

Дуже важливо організм наш навчити
Грамотно дихати, СО2 не губити.
Фізична зарядка та біг підтюпцем,
Щоденна ходьба – є чудовим взірцем.

Але неможливо подбати про все,
Якщо твоє тіло безсиле й пусте.
Чакри звільняйте від темної сили –
З Неба й Землі, щоб енергії били!

Природним бальзамом є сон для душі.
Звільняє від стресу, депресій, скверні.
Уві сні заряджаються тонкі тіла,
Щоб сил вистачало на щоденні діла!

І так поступово, у справжніх ділах,
Здоров’я міцніє, не лише в словах.
Бо ж нас охопило здорове життя,
Воно для нас – радість, щасливе буття!!!

Бережіть честь змолоду,
А здоров’я – все життя!!!

МХ