Людина так влаштована, що завжди шукає найкоротший шлях до досягнення мети. Однак, українська народна мудрість говорить: «Хто дорогу простує, той дома не ночує!». Випити пігулку, заспокоїти біль, не означає позбутися хвороби.

Але є інший шлях, який пропонує школа здоров'я "Золота рибка": Завдяки системному комплексному підходу ми, а точніше - сама людина, прибирає першопричини захворювань (не залежно від більшості хвороб, адже організм - це єдина система на яку можна вплинути тільки системно), тому, що з кожним днем зміцнюється, стає сильнішою імунна система людини.

І саме ВОНА, згідно законів природи, в поєднанні з лікуванням Душі (входить в програму) творить дива, закладаючи основу зцілення практично від усіх хвороб. Тільки потрібно додати - за 21 день стати абсолютно здоровим не можливо. Головне закласти міцний фундамент здоров'я, отримати проект цього кришталевого "творіння", а вдома - продовжити його будівництво.

І. якщо раніше, не всі сприймали школу здоров'я всерйоз, то з роками ці сумніви були розвіяні хорошими позитивними результатами стану здоров’я  у випускників «Золотої рибки». Вагомим доказом статусу 21-денного курсу оздоровлення є його офіційне визнання державою, що підтверджується «ПАТЕНТОМ  НА КОРИСНУ МОДЕЛЬ» №121905  «СПОСІБ ОЗДОРОВЛЕННЯ ОРГАНІЗМУ ЛЮДИНИ» від 26.12.2017 року, який зареєстрований в державному реєстрі патентів України як корисна Модель. Зроблено це на підставі Закону України «Про захист прав на винаходи і корисні моделі».

Школа здоров'я - не санаторій. Тут з 4.50 ранку і до 22.00 все розписано по годинах і суворе виконання теорії на практиці. Через школу пройшло більше 2000 чоловік від 6 до 85 років. Це представники різних регіонів України, українці, які проживають в Італії, Іспанії, Чехії, Німеччини, Росії, Білорусії, - з різними захворюваннями: астма. бронхіт, панкреатит, жовчокам'яна хвороба, цукровий діабет (особливо другий тип), гіпертонія, синдром хронічної втоми, шкірні проблеми, онкологія, після онкопроцедурні (хімія, опромінення, хірургічні операція) інфаркт, інсульт .... писати далі - просто втрачати час. На сторінках сайту www.goldfish.zp.ua.коротко викладено програму і її виконання. Почитайте відгуки, подивіться відео-відгуки.

Причини, за якими не можна прийняти в «Золоту рибку»:

1 - якщо пройшло менше 6-ти місяців після операції;

2 - якщо є відкрита виразка шлунка або цибулини 12 – палої  кишки;

 3 - якщо людина не в змозі за собою доглядати;

4 - при відкритій формі інфекційних захворювань.

 2019 рік - для «Золотої рибки» - 17-й учбовий рік (теоретичної і практичної роботи) з лікування бажаючих стати здоровими!

Дати заїздів:  3.05;  25.05;  30.08;  20.09.

Вартість путівки: з проживанням у 2-х місному номері – 11750 грн.,                                                                                                                          в одномісному – 18500 грн.

Більш детально про взірець заяви для зарахування у школу здоров’я та обов’язковим переліком необхідних приналежностей, про пільги та маркетинг щодо вартості курсу оздоровлення в «Золотій рибці» Ви зможете дізнатися на сайті школи: goldfish.zp.ua   і її сторінці в ФБ.

Дай Вам Бог здоров'я і вдачі!

Всі новини - Школа здоров'я "Золота рибка" на сайті: goldfish.zp.ua.   

Керівник і засновник школи здоров'я - Мирон Хода   (к.т. +380955633696; +380679395252)