Чи може хтось з цим не погоджується..?!

Геніальний давньогрецький філософ Сократ майже 4 століття до нашої ери висловив мудру настанову: «Якщо Людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама».

А це настанова нашого сучасника Стіва Джобса. Він помер мільярдером у віці 56 років від раку підшлункової залози. І ось його останні слова: «Я досяг піку успіху в діловому світі , в інших галузях моє життя є сутністю успіху. Однак, крім роботи, у мене мало радості. Зрештою, багатство — це просто факт життя, до якого я звик. У цей момент, коли я лежу в ліжку хворий і згадую все своє життя, я розумію, що все визнання і багатство які у мене є безглузді і позбавлені вищого сенсу перед лицем неминучої смерті. Ви можете найняти кого-то, щоб водити машину для вас, заробляти гроші для вас, але ви не можете нікого найняти на всі Ваші гроші, щоб він поніс цю хворобу замість Вас. Можна знайти і купити матеріальні речі. Але є одна річ, яку не можна знайти і купити, коли вона втрачена — не можна купити «життя»…

Минуло майже 30 років відколи я почав займатись самовідновленням зруйнованого власного здоров’я. Так, це зміна способу життя, відмова від багатьох звичок. Це - повсякденна копітка робота над собою! В моїй книзі – практичному посібнику «Я хочу і буду здоровим!» узагальнено поетапний шлях до зміцнення здоров’я на основі системно-комплексного підходу. Цей досвід знайшов своє підтвердження в школі здоров’я “Золота рибка», яка успішно працює у м. Приморську Запорізької області уже 17 учбовий рік. Більше 2-х тисяч випускників. Це жителі України, Білорусії, Росії, Німеччини, Англії, Італії, Іспанії, Чехії, Канади.

Накопичений багаторічний досвід підтверджує і життєвий шлях геніального, одного із кращих світових медиків, Миколи Михайловича Амосова, який з дитинства мав слабке здоров’я, але зумів продуктивно прожити 88 років, завдяки особистій копіткій роботі над відновленням та зміцненням власного здоров’я. Його цитата: «Людина, на щастя, така довершена, що майже завжди їй можна повернути здоров’я. Тільки необхідні для цього зусилля, на жаль, зростають в міру старіння й поглиблення хвороб». І ще один вислів знаменитого доктора: «На жаль, здоров’я, як важлива мета, встає перед людиною, коли смерть є близькою реальністю».

Чому загальна більшість наших співвітчизників доводять себе до такого стану, до такої реальності?.. Як на мене, причина захована у глибині нашої ментальності! Наших пращурів, нас самих, наших дітей і онуків ніхто не вчив(не передавав досвід) як бути здоровому і фізично, і духовно. Ця традиція була згублена багато століть тому. Сьогодні ми покладаємо надію на ортодоксальну медицину. І дійсно, світова організація охорони здоров’я(ВООЗ) у своєму статуті дає чітке визначення поняття здоров’я: «Здоров’я – це стан повного фізичного, духовного та соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб чи фізичних вад». Отже, поняття здоров’я – це комплексне, системне поняття. І головна роль в досягненні мети – бути здоровим, належить самій людині, а потім – оточення, держава, суспільство тощо.

А коли організм людини здоровий на фізичному рівні? Коли здорова кожна клітина кожного органу(системи)! А як забезпечити такий стан? Дотримуватись Законів Природи! «На медицину надійся, але сам щось роби!» - цей мій вислів часто звучить серед учасників школи здоров’я. За 21 день «золоторибківці» проходять курс системно – комплексного, безмедикаментозного оздоровлення. І теоретичного і практичного!

До речі, для тих хто не має можливості пройти курс у «Золотій рибці», можуть зробити це самостійно, детально ознайомившись зі змістом практичного посібника «Я хочу і буду здоровим!», де є чітка програма щоденних занять. Книгу можна придбати, попередньо направивши свої реквізити нової пошти на Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або зателефонувати: +380955633696 ; +380679396262.

І на завершення! Не відмовляйтесь від свого щастя! Старайтесь бути ЗДОРОВОЮ особистістю!!! Ми готові підставити плече! Цього року залишилось всього два заїзди – 30 серпня та 20 вересня! Головне - ваше бажання, наполегливість і готовність до напруженої щоденної праці з 4.50 до 22.00!!! 

М. Хода

P.S. Друзі, прошу максимальний репост.