«На медицину надійся, але сам щось роби!»

М.Хода

…Декілька років тому, коли по Україні прокотились 30 градусні морози, знайомий завідувач аптекою, на запитання: «Як справи?», відповів: «Погано! Людей в аптеці дуже мало. Не хворіють! Морози винні». Про те восени минулого року у фармакологів був врожайний час. Якщо вірити словам екс - Міністра охорони здоров’я Миколи Поліщука, за вісім днів ажіотажу та паніки довкола свинячого грипу, аптеки отримали виручку, яка дорівнює їх річним статкам. Ось так ми, українці, «забезпечуємо» своє здоров’я.

Адже прояви грипу щорічно приходять до нас майже в один і той же час. До нього готуються медики, фармацевти тощо. Але не готуємось до протистояння вірусу грипу, і не тільки, ми самі, майбутні жертви цієї недуги. Чому так виходить? Ніхто не хоче хворіти, скажете ви. Дійсно, ніхто! Та мало-хто докладає для цього зусиль.

Зовсім по іншому відносяться до епідемії грипу випускники школи здоров’я «Золота рибка». Вони знають, щоб запобігти хворобі, треба готувати організм завчасно. Імунна система потребує постійної уваги. Здоров’я людини можна забезпечити тільки при умові системного, комплексного підходу. В «Золотій рибці» розглядають наступні складові системності відновлення(збереження) здоров’я:

  • Духовна складові та її стрижень –Віра. Саме жадібність, злість, страх, ненависть, заздрість, ревнивість тощо, руйнують редути імунної системи.
  • Єдність: думки-слова-справи. Якщо ці три енергії спрямовані в одну сторону та заряджені позитивно, Ви досягнете бажаного результату, і не тільки в зміцненні здоров’я.
  • Роздільне харчування та вживання структурованої води(рідини).

Якщо Ви будете харчуватись згідно наведеної таблиці і прийом продуктів білкової та вуглеводної груп будуть розведені в часі не менше 2-х годин, Ваш організм зекономить затрати біоенергії в десятки разів більше, аніж при змішаному харчуванні.

В раціоні кожного повинні бути – часник, цибуля, лимони, квашена капуста. Значно зміцнює імунітет щоденне вживання 2-3 столових ложок пророщених зерен пшениці. Росточки повинні бути 1,5 – 2мм (коли вони тільки накльовуються).

Структурована вода: тала, джерельна, свіжо вичавлені соки овочів та фруктів, урина .На добу потрібно вживати не менше 1,5-2 л такої рідини. Талу (протієву) воду найпростіше готувати так: в пластикову пляшку з під мінеральної води(1,5 або 2л) набираєте воду водопровідну(краще очищену), тільки не повну( щоб не тріснула) і ложите в морозилку. Коли вода повністю замерзне ставите її на розтай. Перші 150(200) мл виливаєте-це буде мертва вода(Д2О). Те, що залишилось, ділите умовно на три частини – дві частки зливаєте в скляну банку для вживання, а третю, залишкову частку, яка не размерлась,викидайте в каналізацію.

  • Поетапна очистка організму від шлаків та внутрішніх паразитів.

Для початку очистіть кишечник з допомогою кухоля Есмарха(грілки). Процедура відома- 2л кип’яченої води кімнатної температури, столова ложка яблучного оцту та ч.л. кух.солі.1 тиждень - щодня,  2- через день, 3 –через два, 4 – через три дні.

Надалі – один раз  на тиждень. Пам’ятайте! 70% імунних рецепторів знаходяться саме в кишечнику! Там має місце і черевний мозок. У «Золотій рибці» за 21 день пацієнти проходять очистку: кишечнику, печінки та  жовчного міхура, суглобів та хребта, шлунку та легенів, крові та лімфи, гайморових пазух та шкіри тощо. Кожен день - сауна та ароматерапія. Ви позбавляєтесь від внутрішніх «квартирантів» - паразитів.

Щодня вживайте 20 -30 зернят гарбуза( не смажених), власноруч очищених. Важливо зберегти зеленкувату плівку на зернятах, щоб вона не відійшла з шелухою. Постійно 1 раз на тиждень вживайте:

Зранку – 2 ч.ложки горіхового настою на 50 мл води,

3 рази на день - по 1 ч.л. меленої гвоздики через 10 хвилин після їжі.

увечері – 0.5 ч.л. подрібненого сухого полину перед їжею.

  • Дихальна гімнастика та фізичні навантаження.

Заведіть собі за правило – щодня проходити пішки(або бігом) не менше одного км і на протязі місяця довести пішохідну стежину до 5 км. Але під час руху Ви виконуєте дихальні вправи.

Як цього досягнути? 2 кроки – короткий вдих (через ніс) і повітря направляємо в живіт, надуваючи його м’ячиком. 2 кроки – затримка дихання. Далі, 4 кроки – повільний видих (через стиснуті губи) з одночасним втягуванням живота до хребта. Наступні 2 кроки - затримкою дихання на втягнутому животі. І завершується цикл коротким довидихом (через стиснуті губи), між кроками, за рахунок швидкого втягування живота .  Далі цикли повторюються. Поступово (індивідуально, в залежності від самопочуття) збільшуєте кількість кроків при видиху: 4-6-8…

Особливість такого дихання полягає в тому, щоб максимально збалансувати присутність в організмі вуглекислого газу та кисню.

Фізичні вправи - на ваш вибір. Але п’ять ритуальних дій системи омолодження «Око відродження», які використовують лами Тибету, не тільки будуть зміцнювати ваші м’язи, а й  гармонійно наповнюватимуть енергетичні центри (основних - 7 та 12- додаткових). У «Золотій рибці» також використовуються: вправи П. Брегга для хребта,  вправи здоров’я Кацудзо Ніші та системні напрацювання школи.

Для зміцнення імунітету треба загартовувати організм. Але, щоб не нашкодити собі, суворо дотримуйтесь принципу постійності, поступовості та поетапності. Найдоступніший метод – контрастний душ. Спочатку добре прогріти тіло гарячою водою, а після, на декілька секунд переключити на холодну воду, охоплюючи усе тіло. Тільки не допустити появи «гусячої шкіри»- ознаки переохолодження. За один захід потрібно змінити температуру води 4-5 разів .Робити це щодня, збільшуючи час перебування під холодною водою.

  • Енергоінформаційна складова та міцний здоровий сон.     

В природі все продумано до тонкощів, все приведене до рівноваги. Даючи навантаження організму протягом дня, ми повинні надати йому можливість відпочити, набратись сил. Інакше вийде, як  із акумуляторною батареєю: будемо отримувати енергію, експлуатуючи її можливості, доки вона не буде вичерпана. Тому й придумали принцип підзарядки акумуляторів. У людини такою підзарядкою є сон. Якщо людина погано спить, вона не може вважати себе здоровою. Коли ми спимо, відпочиває не тільки плоть, а, головне, набирається сили енергоінформаційна складова людини. Іншими словами, фізичне тіло ми підживлюємо завдяки вживанню та перетравленню їжі, а інші невидимі тонкі тіла (енергетичні структури) відновлюються тільки під час сну. Якраз уві сні можна: звільнитись від стресового стану або депресії; відновити психічні сили; очистити тонкі тіла від нашарувань.

Перед сном обов’язково провітрювати кімнату. Якщо у спальні (особливо дитячій) є комп ’ютер,  телевізор – потрібно ретельно провітрити  її, щоб знешкодити негативну енергетику. Середньому на сон відводиться 6-8 годин. Відходити до сну потрібно не пізніше 22-ї години і вставати  досвіта. «Сон – це бальзам природи» (В.Шекспір), і користуватись ним потрібно розумно, адже уві сні йде «спілкування» з єдиним інформаційним полем Всесвіту.

  • Поєднання теорії та практики – важлива складова здоров’я.

Що дня у «Золотій рибці» проходять теоретичні заняття, на яких йде розмова про ті процедури(заходи),які потрібно буде виконувати на практиці.

Здоровий спосіб життя - це, власне, дотримання семи складових здоров’я. За погані звички навіть не зручно і говорити.

Будьте здорові! За додатковою інформацією Ви можете звернутись по тел.0679396262 , 0955633696, а також до практичного посібника «Я хочу і буду здоровим!».

Мирон Хода

Директор санаторію «Приморський»

та школи здоров’я „Золота рибка”.