1. Живіть за «Заповідями божими».

2. Пам’ятайте, що недуга приходить на рівень тонких тіл, і звідти вже на тіло фізичне.

3. Стримуйтесь від вживання всілякої ненатуральної їжі та стимулюючих напоїв. Не паліть. Не вживайте алкоголь, Сухе вино – в міру.

 

4. Вживайте їжу за схемою роздільного харчування. Голов­ними мають бути живі продукти. Систематично очищайте свій організм.

5. Вживайте тільки талу (протієву) воду або джерельну, соки, свіжовижаті із фруктів, овочів.

6. Коли Ви захворіли фізично чи духовно, не вживайте їжу. Голодуйте на воді.

7. Кожного дня потрібно спати 6-8 годин.

8. Пам’ятайте про фізичні навантаження: вправи К. Ніші, П. Брега, «Око відродження». Доповнюйте цей перелік вправа­ми, які Вам до вподоби. Головне – займайтесь вправами не мен­ше одного разу на день в оголеному вигляді із доступом свіжого повітря.

9. Кожного дня приймайте контрастні водні процедури (змінюючи температуру від 5 до 4 разів).

10. Один раз на тиждень – лазня (сауна)

11. Тримайте свої почуття під контролем:

 

     а) не допускайте ніяких сумнівів, страхів,будьте впевнені в собі;

б) не живіть минулим: добре воно чи погане – його вже нема; живіть майбутнім і уявляйте його чудовим. Але все ж із мину­лого візьміть із собою спогади про хороші миттєвості Вашого життя, вони будуть завжди зігрівати душу;

в) не бійтесь завзято мріяти та діяти для здійснення своєї мрії;

г) змінюйте всі погані думки добрими, тримайте свої дум­ки, почуття в чистоті та спокої. Пам’ятайте: «Ми є те, як ми думаємо!» Рано чи пізно думки матеріалізуються.

12. Старайтесь насолоджуватися кожним новим днем. Усміхайтесь. Усмішка – перший сигнал духовної дисципліни та фізичного стану.

13. Прагніть до пізнання. Постійно і неухильно збільшуйте свої знання про Закони Природи. Дотримуйтесь їх, живіть з ними в злагоді.

 

Пам’ятайте! Царство Небесне всередині нас. Мистецтво жити здоровим, довгим, щасливим життям – це жити за Зако­нами Природи, Істини, Добра та Любові!