Дорогі мої золоторибківці, вітаю Вас! Приємно, що продовжуєте підтримувати інформаційні стосунки після школи! Так тримати!!! Прохання до тих, хто хоче потрапити на заїзди - 30.08.19 та 20.09.19 - терміново направте на мою ел.адресу заяву, щоб Вас заєструвати(за 1,5 місяця до заїзду)  та направити рахунок на передоплату 30% вартості путівки і оплатити не пізніше 35 днів до дати заїзду згідно заяви! Причина - на заїзд 25 травня отримали відмову 5 осіб - "ветеранів! "Золотої рибки", тому що звернулись із запізненням!!! Не забувайте про маркетинг: 1. - за кожного переконаного, який їде з Вами - 3%  меньша вартість проживання; 2. - Хто був минулий рік -на 3% проживання дешевше, а наступного року буде на 6% меньше, і так кожен рік буде ціна на проживання зменьшуватись максимкм - до 25% - приумові щорічного заїзду. Бажаю Вам здоров'я, вдачі та успіхів і здійсненні ваших мрій!!! Інформацію прошу поширити! Дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!

Отдых подошел к концу... Это были незабываемые недели в школе здоровья "Золотая рыбка" в Приморске на побережье Азовского моря. Практики было предостаточноhttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t27/1.5/16/1f600.png");">?https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t27/1.5/16/1f600.png");">?https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t27/1.5/16/1f600.png");">?
1. Очистка кишечника. Лечение глиной.
2. Очистка от паразитов. Приготовление дегельминтив из фитопрепаратов. Дегельминтизация с помощью чеснока.
3. Дыхательная гимнастика. Работы со стихиями.
4. Шесть правил системы здоровя К. Ниши.
5.Пять упражнений П. Брегга для позвоночника.
6. Пять ритуальных упражнений по омоложению организма "Глаз возрождения" – система тибетских лам.
7. Приготовление протиевой воды.
8. Профилактика дисбактериоза чесноком.
9. Закрытие клапанов желудочного – кишечного тракта (ШКТ).
10. Коррекция позвоночника. Ревизия внутренних органов.
11. Волевые настроения.
12. Радиестезия. Изготовление маятника. Диагностика и самодиагностика. Работа по укреплению и уравновешиванию энергетических центров (чакр).
13. Посещение сауны. Аромотерапия.
14. Очистка печенки (подготовка и проведение).
15. Очистка суставов
16. Очистка гайморовых пазух.
17. Очистка лимфы.
18. Очистка крови (с помощью масла).
19. Кухня раздельного питания.

Последний раз я была здесь ровно 5 лет назад, было интересно - что поменялось, добавилось и совершенствовалось. В заезде из 22 человек были из разных областей Украины, двое были из Канады. Результатами прохождения курса народ был доволен - кто-то сбросил лишние киллограммы, у кого-то исчезло заикание на начальной стадии, да и самочувствием в общем были довольны все участники. Для меня, как и для большей части отдыхающих основной задачей была чистка печени и желчного пузыря (когда видишь, что выходит - впечатляет, понимаешь, да, не зря выбрался сюда....). Больше информации на официальнои сайте - http://www.goldfish.zp.ua

Ставь https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png");">❤️, если было полезно

P.S. И если ты все-таки предпочитаешь официальную медицину - попробуй хоть раз в жизни посетить нетрадиционную школу "Золотая рыбка". На первом фото - с Мироном Ходой, автором программы ШЗ "Золотая рыбка", которую прошли более 2000 человек.... 

Людина так влаштована, що завжди шукає найкоротший шлях до досягнення мети. Однак, українська народна мудрість говорить: «Хто дорогу простує, той дома не ночує!». Випити пігулку, заспокоїти біль, не означає позбутися хвороби.

Але є інший шлях, який пропонує школа здоров'я "Золота рибка": Завдяки системному комплексному підходу ми, а точніше - сама людина, прибирає першопричини захворювань (не залежно від більшості хвороб, адже організм - це єдина система на яку можна вплинути тільки системно), тому, що з кожним днем зміцнюється, стає сильнішою імунна система людини.

І саме ВОНА, згідно законів природи, в поєднанні з лікуванням Душі (входить в програму) творить дива, закладаючи основу зцілення практично від усіх хвороб. Тільки потрібно додати - за 21 день стати абсолютно здоровим не можливо. Головне закласти міцний фундамент здоров'я, отримати проект цього кришталевого "творіння", а вдома - продовжити його будівництво.

І. якщо раніше, не всі сприймали школу здоров'я всерйоз, то з роками ці сумніви були розвіяні хорошими позитивними результатами стану здоров’я  у випускників «Золотої рибки». Вагомим доказом статусу 21-денного курсу оздоровлення є його офіційне визнання державою, що підтверджується «ПАТЕНТОМ  НА КОРИСНУ МОДЕЛЬ» №121905  «СПОСІБ ОЗДОРОВЛЕННЯ ОРГАНІЗМУ ЛЮДИНИ» від 26.12.2017 року, який зареєстрований в державному реєстрі патентів України як корисна Модель. Зроблено це на підставі Закону України «Про захист прав на винаходи і корисні моделі».

Школа здоров'я - не санаторій. Тут з 4.50 ранку і до 22.00 все розписано по годинах і суворе виконання теорії на практиці. Через школу пройшло більше 2000 чоловік від 6 до 85 років. Це представники різних регіонів України, українці, які проживають в Італії, Іспанії, Чехії, Німеччини, Росії, Білорусії, - з різними захворюваннями: астма. бронхіт, панкреатит, жовчокам'яна хвороба, цукровий діабет (особливо другий тип), гіпертонія, синдром хронічної втоми, шкірні проблеми, онкологія, після онкопроцедурні (хімія, опромінення, хірургічні операція) інфаркт, інсульт .... писати далі - просто втрачати час. На сторінках сайту www.goldfish.zp.ua.коротко викладено програму і її виконання. Почитайте відгуки, подивіться відео-відгуки.

Причини, за якими не можна прийняти в «Золоту рибку»:

1 - якщо пройшло менше 6-ти місяців після операції;

2 - якщо є відкрита виразка шлунка або цибулини 12 – палої  кишки;

 3 - якщо людина не в змозі за собою доглядати;

4 - при відкритій формі інфекційних захворювань.

 2019 рік - для «Золотої рибки» - 17-й учбовий рік (теоретичної і практичної роботи) з лікування бажаючих стати здоровими!

Дати заїздів:  3.05;  25.05;  30.08;  20.09.

Вартість путівки: з проживанням у 2-х місному номері – 11750 грн.,                                                                                                                          в одномісному – 18500 грн.

Більш детально про взірець заяви для зарахування у школу здоров’я та обов’язковим переліком необхідних приналежностей, про пільги та маркетинг щодо вартості курсу оздоровлення в «Золотій рибці» Ви зможете дізнатися на сайті школи: goldfish.zp.ua   і її сторінці в ФБ.

Дай Вам Бог здоров'я і вдачі!

Всі новини - Школа здоров'я "Золота рибка" на сайті: goldfish.zp.ua.   

Керівник і засновник школи здоров'я - Мирон Хода   (к.т. +380955633696; +380679395252)

                   З травня 2018 року школа здоров'я «Золота рибка» розташувалася в приватному пансіонаті «Берізка», що на березі Азовського моря, у м Приморську, Запорізької області. 

Саме унікальність місцевого клімату, обумовленого наявністю в навколишньому повітрі одночасно з'єднань морського і рослинного (степового) походження, екологічно чиста зона навколо міста, привабливий дизайн території пансіонату створили заслужену увагу цього місця оздоровлення.                 
У програму 21-денного теоретичного і практичного курсу системно - комплексного, безмедикаментозного відновлення здоров'я входить:         

Светлана Кругляк

 "Считается, что главный результат роста продолжительности жизни - то, что пожилые люди теперь дольше живут. Но это не так.

Главным, огромным, стратегическим, меняющим на наших глазах все человечество следствием скачка продолжительности жизни является вовсе не то, что старость теперь дольше продолжается, а то, что она намного позже начинается.

Для тех, кому сегодня 40, 50, 55 лет, старость начнется только лет в 75-80. То есть на добрых 25 лет - четверть века! - позже, чем для поколения наших родителей.

Еще совсем недавно в человеческой жизни было лишь 3 основных периода: молодость, зрелость, старость. Теперь "зрелость" случается в 50 и отмечает собой начало абсолютно нового, попросту не существовавшего раньше этапа в человеческой жизни.

Что мы знаем о нем?

1. Он продолжается почти 30 лет - с 50 до примерно 75.

 З метою матеріальної зацікавленості випускників школи здоров'я в досягненні більш результативної роботи з пропаганди здорового способу життя та залучення людей, які потребують (охочих) в проходженні лікувально - оздоровчого курсу безмедикаментозного відновлення здоров'я, вводиться система маркетингу з розповсюдження путівок в школу здоров'я. 

1. Випускники школи здоров'я «Золота рибка» після одноразового проходження оздоровчого курсу 
за програмою ШЗ на кожний наступний заїзд отримують понижуючий бонус в розмірі 3% від
вартості путівки (але не більше 25% від вартості путівки), при попередній оплаті зниженою
вартості путівки не менше одного місяці до дати заїзду в ШЗ.
При перериванні графіку щорічного
заїзду, - всі пільгові проценти втрачаються(анулюються).
2. При залученні бажаючих пройти курс оздоровлення в ШЗ "ЗР", випускники ШЗ(в т.ч. і 
майбутні випускники) отримують понижуючий бонус за кожного клієнта в розмірі 3% від вартості
замовленої і попередньо оплаченої путівки, не пізніше ніж за місяць до дати заїзду.
Кожен клієнт повинен вказати в тексті заяви(в пункті - джерело інформації про ШЗ) ваше ПІП
і номер телефону.
На суму понижуючих бонусів для випускника - наставника знижується вартість
його путівки в ШЗ "ЗР" на наступний заїзд.
 

3. Питання оплати податків від отриманого доходу випускник - наставник вирішує самостійно, згідно з чинним законодавством України. 

4. Система маркетингу вступає в дію 3 2018 року

· Шановні друзі! Після публікації інформації про завершення останнього заїзду поточного року у школі здоров'я, надходять чисельні запити щодо графіку заїздів в "Золоту рибку" у 2019 році. Попередньо плануємо 4 заїзди: 03 травня; 25 травня; 27 серпня; 18 вересня. Термін заїзду - 21 день. Вартість путівки буде затверджена в грудні п.р. ціна путівки буде залежати від комплектації кількості учасників заїздів. Також можна ознайомитись з умовами маркетингу по залученню майбутніх учасників "Золотої рибки" на спеціальному сайті школи здоров'я - http://goldfish.zp.ua.І на завершення. Я буду вдячний усім майбутнім учасникам школи, якщо ви завчасно, до 1 грудня 2018 р. направите свою заяву (взірець є на вказаному сайті) на е/а: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Дякую за розуміння та підтримку! Мої к.т. 0955633696: 0679396262

15 вересня відбулися підсумкові заходи в школі здоров'я "Золота рибка"(заїзд - 27 серпня). 
Це представники: Запорізької, Дніпетровської, Кіровоградської, Полтавської областей, та м. Київ, а також, по одному представникові з Німеччини і Росії.
За професією: підприємці та держслужбовці, фінансисти та журналісти, юристи і керівники міжнародних проектів, інженери та викладачі.
За віком: від 34 до 76 років.
Я безмежно вдячний долі, що надала мені можливість спілкуватись, передавати особистий досвід та разом виконувати вимоги програми "Золотої рибки"! Бачити та відчувати ті позитивні зміни у стані здоров'я кожного учасника школи не тільки на фізичному рівні, а і зміни душевного стану! Про це свідчить талановитий творчий звіт групи.
Сьогодні всі випускники школи здоров'я вже прибули до своїх домівок. 21 день "екзекуцій" - в минулому! Але ще більші випробування чекають на них у повсякденному житті! Бажаю нашим мужнім випускникам - міцності духу, мудрості та віри у безмежні можливості Законів Природи щодо зміцнення і відновлення здоров'я людини! "Будьте Здорові!!!"

Шановні майбутні учасники школи здоров'я "Золота рибка", які планують пройти курс оздоровлення з 27.08.18 р., прохання зареєструватись(направити заяву)на email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 1 серпня.. А на заїзд з 18.09.18 р. - до 15 серпня. Дякую за розуміння! к.т. 0955633696 ; 0679396262

Владимир Писковый

Приближение лета, несомненно, радует, хотя обременяет пусть и приятными, но все же хлопотами, связанными с выбором места отдыха. Многие склонны отдать предпочтение загранице. Ведь в Египте или Турции — сервис, говорят, не чета нашему, да и затраты подчас не выше. Однако итоги минувшего курортного сезона убедительно свидетельствуют: отечественные оздоровительные учреждения пользуютсяничуть не меньшей популярностью. Скажем, устроиться летом в пансионат или базу отдыха на побережье Азова в Приморске, не позаботившись об это заранее, практически невозможно. Не исключение и частный пансионат «Березка». Привлекательность этого курортного городка в значительной степени обусловлена благоприятными климатическими факторами. В воздухе, впитавшем ароматы моря, лиманов и степи, содержание йода на треть выше, чем в районах черноморского побережья. Эта особенность положительно сказывается на оздоровлении органов дыхания, периферической нервной и эндокринной систем, угнетенных техногенными факторами.