Шановні відвідувачі сайту, дорогі мої співвітчизники!

Що спонукало мене взятись за цю роботу, не зважаючи на те, що сьогодні надруковано багато різноманітних брошур, книжок, цілі томи про оздоровлення?

По-перше - більшість вищезгаданих видань викладені російською мовою та про досвід наших сусідів. На щастя, дуже багато жителів України самотужки займаються оздоровленням. І вони хотіли б відвідати відомі на сьогодні "Школи Здоров’я" Н.Семенової в Сочі, М.Гогулан в Москві, С.Коновалова в С.-Петербурзі тощо. Однак це пов’язано з багатьма перепонами – фінансовими, митними, не близький світ. Тому наша Школа Здоров’я "Золота рибка" (м. Приморськ, Запорізька обл., ОКСТ «Приморський», вул. Курортна 45, тел. 06137-72474) надає можливість моїм співвітчизникам подолати ці перепони. І, забігаючи трішки наперед, скажу, що в ШЗ «Золота рибка» поєднані найкращі напрямки оздоровлення у вже згаданих та багатьох інших відомих школах системних цілень.

По-друге – це прохання учасників Школи Здоров’я , які хотіли б отримати такий систематизований посібник для полегшення засвоєння теоретичних і практичних уроків в "Золотій рибці".

По-третє – бажання систематизувати свій 15-річний особистий досвід в питаннях оздоровлення та навички Школи Здоров’я "Золота рибка".

По-четверте (а точніше найголовніше) – важко, майже неможливо, звикнути до дійсності, коли покидають цей світ твої друзі, сусіди, колеги по роботі, просто знайомі, не проживши на Землі і половини можливого.

Тому не припустимо носити в собі багатолітній досвід, перевірений на власному організмі, який в багатьох випадках зміг би допомогти людям, які зневірились – вберегти себе і своїх рідних від раннього летального кінця.

На жаль, за такою кількістю та різноманітністю літератури, не помічаємо сьогодні різкого зменшення кількості хворих. Це так! Адже ми настільки «закохані» в пігулки та хімічні мікстури, а наше тіло, як у заядлих наркоманів, настільки «підсаджене на голку», що в кінці-кінців ми перестаємо самостійно аналізувати і викривати справжні причини нашого нездужання, хвороб та втрати найціннішого багатства – здоров’я!

Знаменитий М.М.Амосов говорив: "Людина, на щастя, така довершена, що майже завжди їй можна повернути здоров’я. От тільки необхідні для цього зусилля, на жаль, зростають в міру старіння й поглиблення хвороб". І ще один вислів знаменитого доктора: "На жаль, здоров’я, як важлива мета, встає перед людиною, коли смерть є близькою реальністю…"

Ось формула, кінцевий результат нашого невігластва по ставленню до себе!

Давайте задумаємось над цими словами. Чи варто так далеко віддалятись від свого здоров’я?

В свій час з цією проблемою я зіткнувся, як кажуть, віч-на-віч. За 15 років невпинних пошуків та застосування існуючих та успішно працюючих сьогодні оздоровчих систем, прочитавши гори літератури, прийшов до висновку: наше здоров’я в наших руках, коли ти з Богом у серці!

Мені дуже хочеться бути почутим Вами, дорогі читачі, щоб разом почати перемагати свою «нелюбов» до себе та до ближнього свого, повірити в силу власного організму, в силу духу й почати поступове, але впевнене сходження, крок за кроком, від недуг до здоров’я!

Вірмо! І так буде!

І нам особливо приємно, що за роки існування нашої Школи здоров'я багато людей, після проходження курсу очистки організму, висловлювали нам свою подяку (див. відео)