"Сон – бальзам природи."

В.Шекспір

 

В природі все продумано до тонкощів, все приведено до рівноваги. Даючи навантаження організму протягом дня, ми повинні дати йому можливість відпочити, набратись сил. Інакше вийде як з акумуляторною батареєю: будемо отримувати енергію, експлуатуючи її можливості, доки вона не буде вичерпана. Тому і придумали принцип підзарядки акумуляторів.

У людини такою підзарядкою є сон. Треба відразу зауважити, що даній ділянці нашого існування ми не завжди приділяємо потрібну увагу. Але природу (принцип рівноваги, збалансованості) обдурити не можливо. До сну потрібно відноситись як до життя, коли ми усвідомлюємо все, що відбувається. Більшість людей просто звикли до того, що потрібно спати, і не сприймають сон, як цілющу та дуже могутню силу, здатну багато що змінити в нашому житті. Так, аналізуючи дані соціологічних опитувань, можна стверджувати, що ми ще далекі від осмислення максимальної користі сну.

На запитання: "Чи добре Ви висипаєтесь?", відповідь була такою:

  • "Майже так" – відповіли 38%,
  • "Ні, завжди щось перешкоджає" – 33%,
  • "У мене хронічне недосипання" – 29%.

Якщо людина погано спить, вона не може вважати себе здоровою. Це ознака особливості імунної системи, розбалансованості енергетичних потоків.

Коли ми спимо, відпочиває не тільки наша плоть, а, головне набирається сили енерго-інформаційна складова людини. Іншими словами – фізичне тіло ми підживлюємо завдяки вживанню та перетравленню їжі, а інші невидимі тонкі тіла (енергетичні структури) відновлюються тільки під час сну. Саме тому потрібно свідомо направляти думки на відновлення.

Якраз навесні можна:

  • звільнитись від стресового стану або депресії,
  • відновити психічні сили,
  • очистити тонкі тіла від негативних нашарувань.

Але для цього потрібно навчитись свідомо жити уві сні. І щоб так було, намагайтесь спрямувати свою волю і віру на здоровий сон. З давніх часів люди використовували для цього молитву.